Стало відомо, що «Укрзалізниця» витрачає гроші

Стало відомо, що «Укрзалізниця» витрачає гроші

11.01.2019

«Укрзалізниця», незважаючи на постійні скарги про збитковість перевезень, одночасно купує необґрунтовано дорогі подарунки для своїх працівників. При цьому в 2019 році вартість квитків планується підняти на 25%, йдеться у розслідуванні програми «ЦРУ» на «24 каналі».

«В «Укрзалізниці» пояснюють: це перші подорожчання за останні 5 років. Цікаво, що саме оновили. Приміром, 4 мільйона пішло тільки на модернізацію і так непоганих туалетів у Hyundai. Оновили і пару десятків купейних вагонів фірмових поїздів: новий інтер’єр, сучасні кондиціонери. Проте все одно залишилися сотні старих радянських вагонів з жахливими туалетами і смородом пального», – йдеться в сюжеті.

Також журналісти констатували жахливе стан приміських електричок — іржаві, немиті вікна, двері не закриваються.

«40 мільйонів пішло на ремонти старих локомотивів, на квитках вирішили взагалі не економити і закупили нову окрему квиткову систему за 21 мільйон. Крім витрат на термінали з продажу, касові апарати для стюартів і спецобладнання, левова частка цих коштів пішла на окремий Інтернет-сервіс», – зазначили розслідувачі.

Журналісти підкреслили, що зарплата у провідників досить низька. «Але сама «Укрзалізниця» на свята не скупиться. Тільки на новорічні подарунки в цьому році витратили 20 мільйонів.», – сказано в сюжеті.

Раніше SKELET-info повідомляв, що для VIP-співробітників один з філій «Укрзалізниці» закупив ручки Parker, портмоне з високоякісної шкіри, Power bank і флешки.

А ще одну філію— «Південно-Західна залізниця» — має намір закупити пістолети, гвинтівки і патрони загальною вартістю 2,6 млн грн.

В тему: Гроші на повітря. Куди зникли мільйони доларів на будівництво «Бориспільського експреса»

Зіллє чи Укрзалізниця 21 млн. грн. під Новий рік на копію системи «Електронний квиток»?

SKELET-info

Стало відомо, що «Укрзалізниця» витрачає гроші оновлено: Січень 11, 2019 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top