Головні новини

Суд у Гаазі визнав окупацію Криму військовим конфліктом Росії та України

Анексія і подальша окупація Криму і Севастополя Росією в 2014 році є міжнародним військовим конфліктом між РФ і Україною. Як повідомили в прокуратурі АР Крим, такий висновок зазначений у щорічній доповіді Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі.

Таким чином, ЄБРР підтвердив кваліфікацію відбувається на півострові, яка була дана в 2016 році. Відповідно даній оцінці ситуації в Криму застосовується міжнародне гуманітарне право.

У прокуратурі АРК відзначили, що МКС ще не дав свого ув’язнення, можуть вважатися військовими злочинами такі дії Росії на окупованому півострові, як переміщення і видворення місцевого населення, переміщення засуджених, порушення права власності і примушення громадян України – жителів тимчасово окупованій території до служби в Збройних силах Російської Федерації. Але завершити аналіз даних питань в канцелярії прокурора МКС на предмет їх прийнятності для розгляду судом обіцяли в найкоротший час.

У той же час в Мусі нагадали про те, що Україна все ще не ратифікувала Римський статут – основний документ цього міжнародного установи.

“>

07.12.2018
15:16
Источник

Most Popular

To Top