Новини Донецька

Суд заочно дав 8 років в’язниці колишньому міліціонеру за роботу на «ДНР»

Вісім років позбавлення волі отримав заочно колишній міліціонер за роботу на «ДНР». Таке рішення виніс Бердянський міський суд Запорізької області, — повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Колишній співробітник міліції скоїв кримінальний злочин, передбачений ч. 1 ст. 258-3 КК України, тобто брав участь у терористичній організації.

«У ході проведеного спеціального судового провадження встановлено, що у серпні-вересні 2014 року, перебуваючи у Торезі Донецької області (нині — р. Чистяково) оперуповноважений Торезького міського відділу ГУМВС України в Донецькій області, маючи звання старшого лейтенанта, порушив Присягу працівника міліції України і став одним з учасників силового блоку терористичної організації ДНР, зайнявши посаду так званого «начальника кримінальної поліції ДНР р. в Торезі», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що для переконання місцевого населення в легітимності злочинної діяльності зазначеного силового підрозділу, зрадник здійснював публічні виступи, доповідаючи про тісній співпраці з так званими «ополченцями», зокрема, в питаннях розшуку осіб, які переховуються від терористів і затримання громадян за підозрою у сприянні сил Антитерористичної операції.

Оскільки обвинувачений по даний час знаходиться на тимчасово окупованій території Донецької області, йому заочно призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Источник

Most Popular

To Top