Головні новини

Суддя по справі Супрун впав в анабіоз

Суддя Сергій Каракашьян , що представляє Окружний адміністративний суд Києва, усіма силами затягує процес по справі відновлення на посаді в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

У понеділок, 11 лютого, почалося судове засідання з приводу клопотання Мін’юсту про скасування заборони Уляні Супрун займати посаду в. о. міністра охорони здоров’я. Бан на Супрун наклав суд на вимогу нардепа-ляшковца Ігоря Мосійчука.

Справу вів суддя Каракашьян — він спочатку вів себе цілком адекватно і після необхідних маніпуляцій, як і належить, пішов в кімнату для нарад. А потім він зник…

Суддя не вийшов з кімнати і на наступний день. До вечора вівторка Каркашьян знаходиться там більше 24 годин.

За цей час робота міністерства залишається заблокована. Апарат міністерства не може ефективно виконувати свої обов’язки: вакцини і ліки не доставляються, блокується підпис важливих документів.

Якщо кілька варіантів того, чому Каркашьян не виходить — його викрали, він впав в анабіоз, на нього чиниться тиск, і він отримав вказівку — затягувати справу всіма можливими силами.

Редакція Без Табу вірить у другу версію, однак громадські активісти наполягають на другий і закликають вранці в середу усіх прийти під стіни суду і підтримати Уляну Супрун, яка тепер бореться не толока з медичної, але ще й суддівської мафією.

«>

12.02.2019
19:50
Источник

Most Popular

To Top