Новини Донецька

Суддя звинувачує націоналістичну організацію С14 в тиску і просить ГПУ вжити заходів

Суддя Святошинського районного суду Києва Лариса Шум звинувачує націоналістичну організацію С14 в тиску і просить Генеральну прокуратуру вжити заходів. Про це йдеться в її заяві про втручання у правосуддя, оприлюдненому на сайті Вищої ради правосуддя (ВСП), — повідомляють «Українські Новини».

Суддя повідомляє, що 30 січня — 1 лютого розглядала клопотання правоохоронців про продовження арешту осіб, підозрюваних у замаху на координатора С14 Сергія Мазура.

Вона зазначає, що Мазур на своїй сторінці у Facebook оприлюднив неправдиву інформацію про підкуп суддів Святошинського суду організаторами замаху на нього.

Координатор С14 заявляв, що суддя Шум взяла гроші за незаконне рішення і має намір відпустити підозрюваних з-під варти. Реально ж арешт підсудним був продовжений ще на 60 діб.

«Так звані активісти у своїх публікаціях у Facebook не визнали свою неправоту і не вибачилися за попередні звинувачення суддів в хабарництві», — обурена суддя Шум. Вона вважає дії активістів націоналістичної організації тиском на неї.

Суддя просить Вища рада правосуддя, Рада суддів і Генпрокуратуру вжити відповідні заходи.

Як повідомлялося раніше, 10 жовтня 2018 року батько координатора С14 Мазура був поранений через кинутої у вікно його будинку гранати. Слідство вважає, що основною причиною замаху на батька координатора координатора С14 Сергія Мазура є громадська діяльність його сина. Поліція затримала 5 підозрюваних у злочині, суд заарештував 4 з них.

Источник

Most Popular

To Top