«Сумигаз» придумує порушення і налічує величезні штрафи

Монополіст «знайшов» порушення в роботі лічильника там, де їх немає, і нарахував величезний штраф.

Працівники ПАТ «Сумигаз» прийшли з перевіркою лічильника до споживача і звинуватили його у втручанні в роботу лічильника газу. Лічильник зняли на експертизу. А через час нарахували штраф на суму 57 тисяч гривень.

При цьому експертиза не виявила жодних порушень цілісності механізму лічильника, пломб, клейм, тільки подряпини на корпусі і наклейці оператора ГРМ.

Читайте також: Тиск ПАТ «Сумигаз» шкодить бізнес-атмосфері регіону

Споживач не був згоден із звинуваченнями на свою адресу та нарахованої сумою штрафу і звернувся до суду.

Суд першої інстанції, і апеляційний суд, при розгляді справи стали на бік споживача і визнали дії ПАТ «Сумигаз» неправомірними і нічим не підтвердженими. А тому ухвалили нарахований штраф скасувати.

Ми звернулися до постачальника «Сумигаз», щоб дізнатися їхню точку зору. У ПАТ нам розповіли, що для того, «щоб запобігти випадки крадіжок природного газу ПАТ «Сумигаз» встановлює захисні пломби в місцях можливого втручання в роботу лічильників газу. По зазначеному об’єкту при загальної опалювальної площі більше 250 м. кв. середньомісячне споживання становило 21 м. куб., що викликало підозру. При огляді представниками компанії приладу обліку виявлено факт пошкодження захисної пломби, що підтверджує втручання в роботу лічильника. Суд не врахував зазначене при винесенні судового рішення. Також зазначаємо, що при зміні лічильника, який був визнаний непридатним, споживання по згаданого об’єкту збільшилася більш ніж в 30 разів».

Якщо Вам відомі факти незаконних дій монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

Теги: Сумигаз

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Most Popular

To Top