«Сумиобленерго» відмовилося визнавати свій штамп


Старий випробуваний спосіб «Я – не я, і кінь не моя» використовувало ПАТ «Сумиобленерго» для нарахування штрафу фермерському господарству «Княже». Енергетики не захотіли визнати власну печатку.

При плановому огляді електрики виявили пошкодження двох пломб на лічильнику об’єкта «Зернотік бригада №4». «Сумиобленерго» підрахувало дні, що минули з часу останньої перевірки — за півроку до виявлення несправності, провело розрахунки за спеціальною формулою і приготувався отримати з ФГ «Князівське» штраф майже 125 тис. грн. за споживання необлікованої електричної енергії.

«Ми зверталися із заявою про виявлене зрив пломб більше тижня назад!» — заперечили представники ФГ «Князівське». Але обленерго заявило, що його друк про прийом на цій заяві в Білопільський район електричних мереж підроблена. Питанням довелося зайнятися суду.

Фермери представили письмове повідомлення про зрив пломб на ввідному автоматичному вимикачі і дверцятах розрахункового щита обліку, спрямоване до філії Білопільського району електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго», в якому просили представників філії невідкладно прибути і повторно опломбувати місця зриву пломб.

ПАТ «Сумиобленерго» ж вперто стверджував, що лист ФГ «Князівське» Білопільський філія не надходило, а штамп про прийом повідомлення не відповідає штампу обленерго. Експерти не змогли однозначно ні підтвердити, ні спростувати цю заяву, розглядаючи блідий відбиток печатки. Однак доводи монополіста в даному випадку здалися суддям більш вагомими. ФГ «Князівське» зобов’язали сплатити штраф, однак це рішення може бути оскаржено.

Якщо вам відомі факти незаконних дій монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

Источник

Most Popular

To Top