Супрун красномовно пояснила необхідність вакцинації на прикладі двох 13-річних хлопчиків

Подолати багато інфекційні хвороби в Україні можна з допомогою колективного імунітету, створеного за умови вакцинації понад 95% населення. Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Вона підкреслила, що якщо велика частина жителів отримають щеплення, це захистить навіть тих людей, які з медичних причин не можуть цього зробити.

Супрун також поділилася знімком, демонструє різний перебіг віспи у дітей. Фото було зроблено на початку 1900-х років, коли цей вірус все ще був смертельно небезпечним для людей по всьому світу.

«Хлопчикам 13 років і вони обидва заразилися вірусом віспи з одного джерела і в один день. Хлопчик праворуч отримав щеплення проти цієї хвороби в ранньому дитинстві. Другий взагалі не був вакцинований», — написала в. о. міністра.

 

«Саме завдяки глобальній вакцинації сьогодні ми дізнаємося про віспі тільки з книг. Втім, все ще існують багато інших хвороб, як кір, дифтерія або поліомієліт, які нам треба подолати. Ці фото є дуже показовим аргументом щодо необхідності вакцинації всім, хто агітує, що можна не робити щеплення», — додала Супрун.

«>

Источник

Most Popular

To Top