Головні новини

Супрун розповіла як прийти в форму після свят

Уляна Супрун, виконуюча обов’язки голови Міністерства охорони здоров’я, дала поради жителям України щодо того, як правильно повернутися в звичний режим після довгих свят. Зробила вона це на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Для багатьох закінчення свят стає сигналом — відразу сідати на жорстку дієту і бігти в спортзал. Тільки не поспішайте! Повертатися до звичного режиму важливо поступово і виважено, щоб не нашкодити здоров’ю», — написала вона, додавши, що як правило, за час новорічних свят людина набирає близько 1 кілограма ваги. Це вага, яка, здавалося б, не дуже великий, може завдати здоров’ю людини серйозні шкоду, якщо не звертати на нього ніякої уваги.

Тому в. о. міністра не радить сідати на строгі дієти відразу після закінчення свят. Найкраще, на її думку, збільшити в раціоні кількість овочів і фруктів. Крім цього, вважає Супрун, слід значно скоротити розмір споживаних порцій, оскільки «марафони» з екстремального скиданню ваги, ніколи не приводять ні до чого хорошого.

«>

13.01.2019
09:23
Источник

Most Popular

To Top