Головні новини

Супрун їде «розблокувати» роботу Моз

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що 13 лютого поїде в Кабмін для того, щоб розблокувати роботу Моз.

Про це вона повідомила на брифінгу, передає УНІАН з посиланням на УП.

Супрун нагадала, що Окружний адмінсуд досі не виніс рішення за клопотанням Кабміну про скасування тимчасової заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

«Ми сприймаємо це як навмисне затягування процесу. Робота міністерства заблокована вже тиждень. Ми вимагаємо, щоб суддя негайно оголосив рішення», — сказала вона. Супрун також додала, що одразу після брифінгу поїде в Кабмін, щоб вирішити питання розблокування діяльності Моз.

«Після прес-конференції я їду в Кабмін. Сьогодні є засідання уряду, і ми будемо вирішувати це питання. Міністерство буде розблоковано», — сказала Супрун.

У свою чергу заступник міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина, заявила, що через блокування роботи Моз страждають хворі.

«Ці люди тримають в заручниках не нас, а хворих. За кожною нашою підписом коштує людське життя», — сказала Стефанишина. Вона пояснила, що в даний час Моз не може завезти в регіони ліки для онкохворих, притому що є ліки, які мають дуже короткий термін придатності.

«Вони просто лежать на складах. У нас спалах кору, а ми не можемо розвести вакцини для військових. Через місяць у нас не буде вакцин в регіонах від поліомієліту, вакцини стоять на складі і не можуть поїхати в регіони. Хворі не можуть поїхати за кордон на операцію», — сказала Стефанишина.

«>

13.02.2019
11:09
Источник

Most Popular

To Top