Сєвєродончанка отримала тюремний термін з відстрочкою за сепаратистські пости в російській соцмережі

Мешканка Нікополя, яка поширювала в соціальній мережі інформацію із закликами до зміни меж території України, засуджено до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки, пеердает прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що протягом 2014-2015 років жінка брала активну участь в антиукраїнських групах в соціальній мережі «Вконтакте», де поширювала інформацію із закликами до зміни меж території України.

Враховуючи той факт, що під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального злочину щиро покаялася, активно сприяла розкриттю злочину і викриттю інших співучасників, між нею і прокурором укладено угоду про визнання винуватості.

Вироком Сєверодонецького міського суду її визнано винною у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 КК України, та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки і застосуванням спеціальної конфіскації майна.

Источник

Most Popular

To Top