Сєвєродонецьк відкрив «сезон» перевантажень кабельних електроліній з-за холодів

Перші холоди вже призводять до перевантаження електромереж на підконтрольній Луганщині та пошкодження кабельних ліній електропередачі. Про це повідомляє прес-служба Луганського енергетичного об’єднання.

Це викликано тим, що побутові споживачі масово перевищують договірну потужність споживання, активно використовуючи електрообігрівачі, з-за чого сумарне споживання електроенергії значно перевищує сумарну пропускну здатність електромереж.

Так, перевантаження стали причиною того, що мешканці одного з будинків у Сєвєродонецьку залишаються без електроенергії вже третій день. Загалом, в ніч на 4 листопада без світла опинилися два будинки на проспекті Гвардійському — 18 і 18-А. З-за відсутності опалення в старій частині міста, жителі значно перевищили допустимий споживання електроенергії, що призвело до пошкодження електрокабелю. Без електроенергії залишилися 140 абонентів.

5 листопада працівникам ЛЕО вдалося полагодити лінію електропередачі і включити світло вдома 18.

Другий будинок — 18-А — не вдалося підключити, тому що мережа надмірно перевантажена. 70 споживачів все ще знаходяться без світла. Зараз комунальники Сєвєродонецька проводять заходи з перерозподілу навантаження в електромережі самого будинку. Тільки після цього енергетики зможуть знову дати струм.

Источник

Most Popular

To Top