Головні новини

«Такі люди як Зеленський небезпечні»: відомий політолог назвав причину

Обрання шоумена Зеленського президентом України може бути небезпечним для країни, якщо артист потрапить в руки досвідчених інтриганів», заявив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський в ефірі телеканалу NewsOne.

«Політичний досвід говорить про те, що такі люди як Зеленський небезпечні, тому що вони не мають стійких світоглядних установок і можуть бути іграшкою в руках досвідчених інтриганів. Тим більше відомо, що його опікає дуже досвідчений інтриган, який може грати якусь подвійну, потрійну, четверну гру», — сказав політолог.

Крім цього, експерт підкреслив, що ймовірність перемоги артиста на виборах президента недостатньо висока.

«Ті люди, які кажуть: «Я за Зеленського», — посміхаються. Безліч з них віддає собі звіт, що це не серйозно. Тому що людина взагалі без якого-небудь політичного досвіду», — сказав Погребинський.

Нагадаємо, Зеленський у новорічну ніч в ефірі українського телеканалу «1+1» оголосив, що має намір брати участь у виборах президента 31 березня. Опитування показують, що зараз його рейтинг становить за даними різних опитувань від дев’яти до дванадцяти відсотків.

На початку січня шоумен заявив, що вже більше 200 тисяч осіб виявили бажання стати членами його команди.

Вибори президента відбудуться 31 березня. Передвиборна кампанія почалася 31 грудня, в той же день почалося висунення кандидатів на пост президента та подання документів до ЦВК для реєстрації.

«>

13.01.2019
08:02
Источник

Most Popular

To Top