Тамбовський вовк тобі «іноземний спостерігач». З Росії на «вибори» в «ЛНР» надіслали іракського студента

Черговим «іноземним спостерігачем» за незаконними «виборами» на окупованій частині Луганської області виявився іракський студент Тамбовського державного університету Мудихир Мохаммед Авад Мудихир.

У 2016 році його у складі великої групи іноземців зарахували на очну форму навчання за спеціальністю «лікувальна справа».

Таким чином, зараз Мудихир Мохаммед Авад Мудихир є студентом 3 курсу і ніякого відношення до інституцій, які мають право делегувати своїх представників спостерігати за виборами, не має.

В уста іракського студента вклали стереотипні заяви про «демократичність» незаконних «виборів».

Як повідомлялося раніше, для створення видимості прозорості «виборів» у якості так званих «іноземних спостерігачів» окупаційні власті використовують іноземців, що займаються ОРДЛО антиукраїнською пропагандою що воюють проти України в лавах незаконних збройних формувань.

«Вибори» ватажків і «депутатів» ОРДЛО з подачі Кремля призначили на 11 листопада. Світове співтовариство однозначно заявляє, що наміри окупаційної адміністрації РФ провести «позачергові вибори» на тимчасово окупованих територіях Донбасу грубо порушують зобов’язання Росії як підписанта Мінських домовленостей.

Источник

Most Popular

To Top