Головні новини

Танцював кожні 15 хвилин: врятований у Карпатах турист розповів, як зміг вижити

Київський лижник-екстремал Ігор Грищенко, за порятунком якої в Карпатах стежила вся Україна, розповів журналістам, що вижити йому допомогли думки про сім’ю і… танці.

«Жага до життя, сім’я, дитина… Дві холодні ночівлі були. Копав руками в снігу лунки, щоб врятуватися. Танцював кожні 15 хвилин. Це жах, це жах і дуже страшно, бо не знаєш, що буде далі», — розповів журналістам 34-річний Ігор, який знаходиться в відділенні реанімації Свалявської районної лікарні.

Лікарі оцінюють стан лижника як задовільний, незважаючи на обмороження пальців на руках і на ногах. Вже в найближчі дні вони можуть дозволити транспортування потерпілого в Київ.

На думку самого спортсмена, йому вдалося стільки часу протриматися в засніжених горах завдяки професійній підготовці і правильно підібраною екіпіровці. Тим не менш, почувши звук гелікоптера над будиночком лісника на Боржавському хребті, чоловік так і не зумів розпалити багаття і привернути увагу рятувальників.

За словами прес-секретаря Держслужби рятувальників на Закарпатті Наталії Батир, на момент виявлення Ігоря він був у свідомості, і навіть на своїх ногах, хоча сильно втомився і замерз.

«>

11.01.2019
20:35
Источник

Most Popular

To Top