Головні новини

Тимошенко попереджає про «епохальної авантюрі» Порошенко

Порошенко спільно з афілійованими компаніями фактично має намір привласнити українську ГТС, що є «епохальним авантюрою»…

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України підтримати законопроект фракції щодо захисту національних інтересів в управлінні і власності Єдиної газотранспортної системи України.

«Звертаюся до голови ВРУ та голів парламентських фракцій з тим, щоб підтримати законопроект фракції №8107, який забороняє здійснювати будь-які маніпуляції з українською ГТС. Цей документ повинен бути проголосований», — сказала Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, сьогодні президент України Петро Порошенко спільно з афілійованими компаніями фактично має намір привласнити українську ГТС, що є «епохальним авантюрою».

«Українська ГТС передається в управління невідомо кому, і таким чином Україну позбавляють 3 млрд дол. щорічного доходу за транзит газу. Якщо таке станеться – Україну обберут до нитки під псевдо-фальшиві патріотичні гасла», — обурилася вона.

Тимошенко звернулася до президента України Петру Порошенку і всім причетним до угоди про неприпустимість здійснення авантюри.

Вона зазначила, що «новий президент України поверне українську ГТС у власність народу», що буде здійснено в рамках виконання відповідного Закону України про націоналізацію вкраденого українського національного ресурсу.

«>

18.12.2018
17:20
Источник

Most Popular

To Top