Головні новини

Томос-тур Порошенко на Волині під загрозою зриву

Президентський «Томос-тур», може забуксувати на Волинської області.

Депутати Волинської облради направили звернення голові ОДА та обласного управління СБУ з вимогою повідомити точну дату і місце візиту Порошенка в область. Щоб на зустріч з президентом могли прийти представники всіх політичних сил, а не лише «обрані».

Фотокопію звернення опублікував у Facebook журналіст Олександр Дубинський.

«Вимагаємо під час зустрічі з президентом забезпечити право депутатів на висловлення власного бачення існуючих проблем виборців і донесення очікувань мешканців області», — йдеться в документі.

Підписанти застерігають губернатора та голову СБУ від «створення штучних перепон депутатського корпусу під час зустрічі з гарантом Конституції».

Звернення підписали керівники фракцій «Батьківщини», «Свободи» та «Кропу», а також окремі депутати.

Фото: facebook.com

Саме цим листом Дубинський пояснив відмову Банковій їхати з Томос-туром в Луцьк (про плануванні поїздки на Волинь сам журналіст повідомляв на початку січня).

«Ви вже, напевно, в курсі того, що Порошенко «злився» з Томос-туру в Луцьк. Причина — страх. Примітивний страх незручних питань, які можуть виникнути від громадян і місцевих депутатів, які будуть не з замовленої АП масовки», — повідомив журналіст.

Він вважає, що Порошенко «просто боїться спілкуватися з купленими людьми». «Якщо говорити прямо, — ссе звичайного народу», — зазначає Дубинський.

«Тому якщо хочете допомогти Порошенко швидше закінчити агітаційну поїздку за наш рахунок — пишіть такі вимоги місцевій владі. Діють як ладан на чорта», — резюмував журналіст і доклав копію такого листа.

«>

11.01.2019
13:28
Источник

Most Popular

To Top