Томос-тур Порошенко підігрівають білбордами, які масово розвісили по Україні

0


На вулицях українських міст з’явилося безліч білбордів «Томос для України». На щитах зображено чинний президент Петро Порошенко та голова новоствореної ПЦУ Епіфаній.

Зазначимо, що борди не поодинокі, а у великих кількостях — як у столиці, так і в регіонах.

Реклама виконана у вже відомої стилістиці. Це напис з описом «перемоги» на червоно-коричневому тлі.

Фото: «Країна»

Нововведенням в даному випадку стало якраз зображення Порошенко — раніше в основному публікувалися тільки слогани. Наприклад, «помісна церква — запорука незалежності України. Петро Порошенко».

Архівне фото «Країни»

Очевидно, новий білборд — частина Томос-туру — вояжу Петра Порошенка по регіонах України з метою пропіарити отримання автокефалії ПЦУ.

Станом на сьогодні чинний президент не зареєструвався в ЦВК як кандидат у президенти України. Він багаторазово, в тому числі в останній час уникав відповіді, чи балотуватиметься на другий термін.

Зазначимо, що кандидат на головний пост країни може офіційно починати піар-кампанію, в тому числі розміщувати білборди, тільки на наступний день після реєстрації у Центрвиборчкомі. До цього часу його політична реклама незаконна. Втім, більшість потенційних кандидатів, у тому числі Порошенко, знехтували цією рекомендацією ЦВК — застосувати якісь санкції комісія не може.

Більше того — встановлюються білборди Порошенко не як політична реклама, а соціальна, тобто ні президент, ні Блок Петра Порошенка не витрачають гроші на неї. Як це реалізується на практиці — в матеріалі «Країни».

Також днями ми публікували нові задумливі білборди Яценюкапро ворога і розповідали про тарифи на політичну рекламу на телебаченні.

«>

13.01.2019
07:18
Источник