Топ-менеджери Укргазбанку вкрали 39 мільйонів

вт, 12/02/2019 — 17:12

Двом колишнім топ-керівникам АБ «Укргазбанк» та керівнику комерційної структури повідомлено про підозру.

Правоохоронці «викрили злочинну «схему» по виведенню та заволодіння коштами АБ «Укргазбанк», повідомляє Департамент захисту економіки Нацполиции.

Встановлено, що, крім екс-заступника голови правління цього банку, до злочину причетні колишній член наглядової ради і керівник комерційної структури.

У поліції стверджують, що для виведення державних грошей та їх заволодіння фігуранти створили підконтрольне їм підприємство.

Для потреб банківської установи у підприємства були орендовані нежитлові приміщення, про що був укладений відповідний договір. Однак, банк фактично не користувався ними. Незважаючи на це, на об’єктах були проведені ремонтно-будівельні роботи. Також, чиновники не змогли надати документальне підтвердження необхідності використання зазначених приміщень.

Протягом 2008-2009 років за оренду приміщень та проведення ремонтних робіт на рахунки комерційної структури було перераховано 39 мільйонів гривень.

Таким чином, злочинними діями колишніх посадових осіб АБ «Укргазбанк» завдано збитків на зазначену суму.

11 лютого колишньому члену наглядової ради АБ «Укргазбанк», заступник голови правління банку та керівнику підприємства повідомлено про підозру у ч. 3, 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (розтрата майна групою осіб за змовою) Кримінального кодексу.

Крім того, 9 січня обвинувальний акт по одному з епізодів було направлено до суду. Колишнього заступника голови правління банку АБ «Укргазбанк» та керівника однієї з дирекцій звинувачують у заволодінні 100 млн гривень державних коштів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник

Most Popular

To Top