Головні новини

Трамп про Росії: економіка РФ не в кращому стані а переговори з Путіним позитивні

Президент США Дональд Трамп заявив, що ніколи не намагався приховувати якісь подробиці щодо результатів його зустрічей з главою російської держави Володимиром Путіним. Тим більше, що економіці США нічого не загрожує, оскільки російська, як і китайська економіки, переживають спад. Про це американський лідер заявив у суботу в інтерв’ю телеканалу Fox News.

Журналіст попросила Трампа прокоментувати інформацію про те, що він приховував від членів адміністрації деталі зустрічей з Путіним.

«У мене були такі розмови, які були у будь-якого президента США. Мені нема чого приховувати. У нас була відмінна бесіда. Ми говорили про ізраїль, про забезпечення безпеки Ізраїлю, про багатьох інших речах». «Я нічого не приховую. Мені абсолютно байдуже. У мене було багато зустрічей тет-а-тет, і ніхто ніколи про них нічого не говорив. Але, коли справа стосується Путіна, вони кажуть: «Про що вони розмовляли?», — зазначив Трамп, говорячи про зустріч з Путіним в Гельсінкі в липні 2018 року.

Американський лідер також виступив з твердженням, що він «виявляв велику жорсткість щодо Росії, ніж будь-який інший президент США».

Крім того, за словами Трампа, стан американської економіки перевершує всі інші країни, тоді як темпи зростання економіки Китаю скорочуються, а російська економіка знаходиться не в кращому стані.

«Подивіться: ми обходимо всіх. Наша економіка — найпотужніша в світі, ніхто навіть поруч не стояв. Китайська економіка скоротилася на 38 відсотків, російська економіка не в кращому стані, так і у інших країн теж», — заявив Трамп.

«>

13.01.2019
07:12
Источник

Most Popular

To Top