Травмованого лебедя Ваську з Бахмута виходжують у харківському Feldman Ecopark

Травмованого лебедя з Бахмута виходжують у харківському Feldman Ecopark, — повідомляє офіційний сайт екопарку.

Волонтери товариства захисту тварин «Лада», що знаходиться в Бахмуті, влітку підібрали і виходили пораненого лебедя, а потім вирішили передати птицю під опіку фахівців Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок Фельдман Екопарк».

Як розповіла волонтер Олена Лаврушка, про те, що на одному з міських водойм в Бахмуті знаходиться поранений лебідь, повідомили телефоном місцеві жителі.

«Лебедя ми підібрали в кінці червня і назвали його Васька. Швидше за все, птах опинилася на водоймі, коли там уже була пара лебедів з виводком пташенят і, мабуть, самець повів себе агресивно, намагаючись витіснити чужинця. Лебідь був у важкому стані, з розбитою головою і його довелося виходжувати будинку, так як в такому стані його можна було залишати на водоймі», — каже Олена.

За словами волонтерів, вони не відразу знайшли спеціалістів, які погодилися б сприяти. Для того, щоб надати необхідну допомогу, волонтери зв’язалися з київськими орнітологами, які розповіли, як правильно допомогти пернатому пацієнту.

«Залишити лебедя не було можливості, такий птиці потрібен водойму, спеціальні умови і нагляд. Я вже багато читала про Фельдман Екопарк, чула відгуки колег і вирішила, що лебедю тут буде краще. Подзвонила на гарячу лінію в Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок Фельдман Екопарк», розповіла про ситуацію. Після чого завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти і привезти нашого підопічного в Харків», — розповіла волонтер з Бахмута.

Прибулим лебедем зараз займаються ветеринари Фельдман Екопарк, і незабаром птах приєднається до своїх родичів на Лебединому озері.

Два роки тому на території Фельдман Екопарк був облаштований унікальний природний комплекс для водоплавних птахів – Лебедине озеро. Серед безлічі птахів – лебедів, качок, лелек і навіть пеліканів, які живуть тут під наглядом зоокиперов, частина була врятована і пройшла реабілітацію зусиллями фахівців Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок Фельдман Екопарк».

Источник

Most Popular

To Top