Головні новини

«Це буде до 14 січня»: Гордон зробив интригирующее заяву щодо виборів в Україні

Журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», що до 14 січня про свій намір балотуватися в президенти оголосить політик, у якого є всі шанси поборотися за другий тур.

«Я говорив, що до 14 січня країна дізнається ім’я людини, яка піде на вибори і сплутає карти тим, хто знаходиться зараз нагорі [в соціологічних опитуваннях]. Я підтверджую це. Залишилося чекати зовсім небагато. Ми почуємо прізвище цієї людини, він зробить гучну заяву, що йде на вибори, йде, щоб перемагати. Шанси у нього, на мій погляд, дуже великі», – сказав Гордон.

Він озвучив прізвища кандидатів, які, на його думку, можуть претендувати на вихід у другий тур: це екс-прем’єр, народний депутат від «Батьківщини» Юлія Тимошенко, актор Володимир Зеленський і екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

«Саме ця людина разом з Тимошенко, Зеленським і Гриценко буде боротися за вихід у другий тур. Головне, що є в цієї людини, – чесність, порядність, команда, програма, чисті, ясні очі і хороші думки», – зазначив Гордон.

За даними журналіста, цей політик готовий представити виборцям всіх кандидатів на ключові посади в державі.

«У всіх командах топ-кандидатів – величезний дефіцит виконавців. Величезний! Дефіцит тих, хто продукує думки, тих, хто може бути довіреними особами кандидатів, – не замащених, не забруднених, не предававших вже по 10 разів, изъясняющихся нормальною мовою, від промов яких люди не засипали б… Тому якщо кандидат у президенти, який дійсно хоче зайняти цей пост, у якого є така тверда мета, не назве свою команду до виборів – це велика проблема. Треба посадити свою команду за стіл і сказати: «Це мій міністр закордонних справ, це – голова СБУ, це – міністр оборони, це – голова НБУ…» – вважає Гордон.

Відповідаючи на питання, чи є у потенційних кандидатів шанс «розкрутити себе» за три місяці, які залишилися до виборів, журналіст сказав, що на початку 2014 року нинішній президент України Петро Порошенко навряд чи сподівався зайняти вищий державний пост.

«Може, він і думав про це, але ми ж бачили іншу конфігурацію. Була трійка лідерів Майдану [Віталій] Кличка, [Арсеній] Яценюк і [Олег] Тягнибок. Переважні шанси [зайняти пост президента] були у Кличка, але президентом став Порошенко. Скільки йому знадобилося часу для розкрутки? Ви знаєте, який у Петра Олексійовича був у свій час антирейтинг? Після заяв покійного керівника Секретаріату Президента [Віктора] Ющенка Олександра Зінченка про корупцію антирейтинг [Порошенко] зашкалював… Тому тут немає закономірностей. Іноді зірки так химерно на небі складаються!» – сказав Гордон.

«>

11.01.2019
20:27
Источник

Most Popular

To Top