Головні новини

«Це дебілізм!»: Ющенко висловився про кандидатів у президенти України

Передвиборні обіцянки кандидатів популістів — це не інакше, ніж цирк. Про це сказав третій президент Віктор Ющенко в інтерв’ю журналу «Країна».

«Левова частка кандидатів не має того, що могло називатися економічною доктриною для країни. Я її в них не бачу. Тому важко сказати, хто він. Тому що один просить, щоб програму написав Майдан. Це теж варіант. Але майдани програми не пишуть. Коли я бачу цирк, як скоротиться ціна на газ вдвічі, мені хочеться далі продовжити: а чому б не скоротити вдвічі ціну на хліб українського виробництва, або українське молоко, масло. Де межа божевілля? Ми розуміємо, що втягуємося в параметри, якщо їх обговорювати версію, йдемо в дебілізм. Так відмовляємося від базової платформи, яка дає відповідь від причини», — сказав Ющенко.

«У нас є валовий внутрішній продукт. По планових оцінках минулого року він склав більше 2 трильйонів 525 мільярдів гривень. 50 відсотків ввп — це тінь. З кожної другої операції, що робиться не сплачується податок. Раз так, що ж має бюджет? Зараз 100 мільярдів гривень дефіциту, оскільки не отримує від економіки», — пояснив президент.

«>

13.02.2019
07:37
Источник

Most Popular

To Top