Новини Донецька

Цей день в історії: кримінальні справи проти Тимошенко об’єднали, в прокат вийшли «Кіборги»

7 грудня в історії України:

2004 рік

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко вважає, що напіврозпад виборчої структури кандидата на пост Президента України Віктора Януковича викликане в тому числі і різким зниженням його шансів на перемогу.

2005 рік

В Україні з’явилася третя «помаранчева» команда, яка буде брати участь у парламентських виборах. У Києві «польові командири Майдану» депутати Тарас Стецьків і Володимир Фісенко оголосили про створення нового блоку на базі партії «Реформи і порядок» у разі, якщо Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко не підуть разом на вибори.

2006 рік

Координатор Антикризової коаліції, лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова проти розгляду в парламенті питання про відставку міністра оборони України Анатолія Гриценка.

2007 рік

Європейський Союз вимагає від України скасування і подальшого невведення експортних мит до її вступу у Всесвітню торгову організацію.

2009 рік

Президент України Віктор Ющенко присвоїв голові Рахункової палати Валентину Симоненку звання «Герой України».

2010 рік

Міністр палива і енергетики Юрій Бойко заявив, що звод з виробництва ядерного палива в Україні буде будуватися в районі міста Жовті води (Дніпропетровська область).

2011 рік

Кримінальні справи за обвинуваченням Юлії Тимошенко у скоєнні замаху на розтрату коштів державного бюджету України та приховування валютної виручки і несплаті податків об’єднали в одне провадження.

2012 рік

На авіаційний транспорт для української політичної еліти в бюджеті на наступний рік передбачено понад 187 мільйонів гривень.

2013 рік

Штаб по стабілізації політичної ситуації створено в Донецькій області за ініціативи Донецької обласної організації Партії регіонів.

2014 рік

Активісти під прапорами ВО «Свобода» намагалися розгорнути у Вінниці Майдан проти президента України Петра Порошенка, для якого Вінниця є малою батьківщиною. На місцевому Евромайдане з’явилися партійні намети з символікою «Свободи». Біля них збираються люди — кілька сотень людей. «Свободівці» активно розкручують гасло, що Порошенко – не їхній президент, оскільки вони за нього не голосували. Вони від імені громади Вінниці вимагають відставки губернатора, начальника обласної міліції і прокурора області.

2015 рік

Колекцію голландських шедеврів, які викрали з музею понад 10 років тому, виявили в Україні, на окупованій бойовиками території.

2016 рік

Згідно з дослідженням європейських інститутів, 38% українців задіяні в корупції. Однак статистичних даних про те, що Україна — найкорумпованіша країна в Європі, немає.

2017 рік

Фільм «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва, про захисників Донецького аеропорту, вийшов в український кінопрокат. У картині йдеться про двотижневе чергуванні в Донецькому аеропорту одного батальйону у вересні 2014 року. Добровольча група вперше приїжджає в гарячу точку, яку вже чотири місяці обороняють українські військові, і лицем до лиця стикаються з особою війни.

Источник

Most Popular

To Top