Новини Донецька

Цей день в історії: Тимошенко не визнає Януковича, Саакашвілі буде радити Порошенко.

13 лютого в історії України:

2004 рік

Лідер Всеукраїнської партії Миру і Єдності Людмила Янковська звинувачує «донецький клан» у прагненні «поставити на коліна» президента Кучму.

2005 рік

12 лютого в Донецьку відбувся 16-й Міжнародний легкоатлетичний турнір «ZEPTER-Зірки жердини». Російська спортсменка Олена Ісінбаєва з результатом 4,87 м встановила світовий рекорд зі стрибків з жердиною для закритих приміщень серед жінок.

2006 рік

Генеральна прокуратура України в результаті перевірок виявила факти порушення законодавства посадовими особами Фонду державного майна України у процесі приватизації відкритих акціонерних товариств «Нікопольський завод феросплавів» (у 2003 році) і «Криворізький гірничо-металургійний комбінат «Криворіжсталь» (у 2004 році).

2007 рік

Якщо антикризова коаліція не буде виконувати своїх передвиборчих обіцянок, то комуністи вийдуть правлячої більшості.

2008 рік

Голова Верховної Арсеній Яценюк вважає «примарною» тему повторних дострокових парламентських виборів.

2009 рік

Міністерство оборони України має намір відмовитися від участі в 13 з 23 міжнародних навчань, які були заплановані у 2009 році, із-за обмеженого фінансування.

2010 рік

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко не визнає перемогу Віктора Януковича, і має намір оскаржити результати другого туру Президентських виборів в суді.

2012 рік

Новий літак Airbus А-319-115XCJ, побудований в Далласі (США) спеціально на замовлення для президента України Віктора Януковича, влаштовано по вищому розряду. У салоні все влаштовано по вищому розряду. На борту є робочий кабінет, зал засідань, кухня, відсіки для супроводжуючих осіб, багажу і зона відпочинку.

2013 рік

Найбільшою довірою серед українців з усіх соціальних і політичних інститутів користуються церква і вітчизняні ЗМІ, а от погана репутація у банків і політичних партій.

2014 рік

У Краматорську невідомі розклеїли листівки, де пояснюють, чому не можна підтримувати президента Віктора Януковича.

2015 рік

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі призначений Радником Президента України Петра Порошенка.

2016 рік

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц запевнив, що ЄП невідкладно винесе на голосування питання скасування віз для граждан України.

2017 рік

Невідомі озброєні люди у військовій формі захопили базу кримськотатарського батальйону їм. Номана Челебиджихана в селищі Чонгар Херсонської області 12 лютого ввечері.

2018 рік

Збройні сили України у зоні бойових дій на Донбасі в 2017 році просунулися на 10 і більше кілометрів і значно поліпшили свої позиції.

Источник

Most Popular

To Top