«Цифри вже намальовані». У СБУ розповіли, з якими результатами «переможуть» Пушилин і Пасічник

«Результати» псевдовыборов в ОРДЛО вже написано в Адміністрації президента РФ. Про це сказав голова СБУ Василь Грицак сьогодні на брифінгу в Києві, — передає кореспондент «ОстроВа».

«Переможні цифри вже намальовані в Адміністрації президента РФ, — «Острів»)… За нашими даними, попередньо вже намалювали для перемоги Пушилина в «ДНР» 55%, Пасічника в «ЛНР» — 63%, явку повинні показати 70% виборців», — повідомив він.

«Вибори» ватажків і «депутатів» ОРДЛО з подачі Кремля призначили на 11 листопада. Світове співтовариство однозначно заявляє, що наміри окупаційної адміністрації РФ провести «позачергові вибори» на тимчасово окупованих територіях Донбасу грубо порушують зобов’язання Росії як підписанта Мінських домовленостей.

Як повідомлялося раніше, користувачі в соцмережах повідомляли, що плакати про відповідальність за участь у псевдовиборів «ЛНР» розміщені на підконтрольній території Україні Луганщини. Зокрема, користувачі оприлюднили фото плакатів, розміщених на КПВВ «Станиця Луганська». «СБУ попереджує: участь у виборах ОРЛО — державна зрада. Встановимо кожного» — свідчать написи. Плакати з аналогічним змістом розміщені в приміщенні Пенсійного фонду в Попасній Луганської області.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що всі організатори і учасники фейкових «виборів» в ОРДЛО будуть нести кримінальну відповідальність.

Источник

Most Popular

To Top