Новини Донецька

ЦВК затвердила перелік виборчих округів. Природно, без окупованих територій

Центральна виборча комісія затвердила перелік округів, на яких будуть проводитися вибори президента України 31 березня 2019 року. Про це йдеться в постанові ЦВК, яка опублікована на сайті комісії 12 лютого, — повідомляє «Радіо Свобода».

Згідно з документом, виборчі процедури не будуть проходити в окупованому Криму, а виборчі округи і виборчі дільничні комісії на території автономії, місті Севастополі не утворюються.

«Не утворюються виборчі дільничні комісії на території Донецької області, яка визнана окупованій, з 21 виборчого округу вибори будуть проводитися у 12 виборчих округах на території Донецької області… На території Луганської області з 11 виборчих округів вибори будуть проводитися в 6 округах, які не підпадають під поняття окупованих територій», — зазначено в постанові ЦВК.

Згідно з рішенням ЦВК, на території України, з урахуванням закордонного виборчого округу, буде створено 200 виборчих округів. Виборчих дільниць буде 29 848.

Вибори президента України відбудуться 31 березня. Центральна виборча комісія 8 лютого завершила реєстрацію кандидатів, внісши до списку 44 людини, — вказується в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top