У Бахмуті завершено капремонт другого корпусу коледжу мистецтв імені Івана Карабиця (ВІДЕО)

Завершено капітальний ремонт другого корпусу Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця, — повідомляє голова Донецької облгосаминистрации Олександр Куць на своїй сторінці у Фейсбуці.

У двоповерховій будівлі обладнані аудиторії для індивідуальних та групових уроків, концертний зал, хореографічний клас (окремо з облаштованими роздягальнями та душовими), кабінет для практичних занять гримерів. Директор коледжу В’ячеслав Паржицкий зазначає, що обладнання у класах, залах і аудиторіях — унікальне, виготовлене за індивідуальним замовленням українськими майстрами.

В процесі ремонту провели термомодернізацію будівлі, застосували енергоефективні технології, що дозволяють істотно знизити витрати на опалення та освітлення корпусу. На ремонт і обладнання другого корпусу витратили 13,2 млн грн.

«Буде капітально відремонтований і основний — перший — корпус училища та гуртожиток. Зараз там йдуть зовнішні роботи, незабаром розпочнуться роботи і внутрішні. Підрядники обіцяють до 1 вересня 2019-го повністю відновити два будинки», — написав Олександр Куць.

Істотно покращилася і матеріальна база училища — з обласного бюджету виділили 3,8 млн грн і повністю замінили інструменти (придбали 13 акустичних і 12 електронних піаніно «Yamaha», комплект литавр «Adams», духових інструментів і т. д.).

Зараз в училищі навчається 170 студентів за спеціальностями «Теорія музики», «Естрадний вокал», «Музичне мистецтво», «Хорове диригування». У планах — відкриття напрямів з хореографії та аудіовізуального мистецтва, що дозволить збільшити кількість студентів до 350.

Источник

Most Popular

To Top