Головні новини

У Бельгії перша смерть на акціях «жовтих жилетах»

Один з учасників акції «жовтих жилетах» в Бельгії загинув на сході країни в результаті інциденту на автомагістралі напередодні ввечері. Про це повідомляє DW.

Увечері п’ятниці, 11 січня, вантажівки скоїв наїзд на одного з мітингувальників, які блокували ділянку дороги. В результаті наїзду потерпілий загинув на місці, повідомляють місцеві ЗМІ. Водій, як зазначається, не побачив учасника акцій протесту і вчасно не загальмував. Нещасний випадок стався поблизу кордону Бельгії з Нідерландами. В блокуванні частини автодороги брали участь від 20 до 30 маніфестантів.

Ця смерть стала першою в Бельгії з початку протестів «жовтих жилетах» в цій країні. В цілому досі акції «жовтих жилетах» в Бельгії проходили значно спокійніше, ніж у сусідній Франції, де вони розпочалися. У Франції з середини листопада зафіксовано вже щонайменше десять смертей, викликаних протестами.

«Жовті жилети» в Бельгії спочатку виходили на вулиці, виступаючи проти підвищення цін на паливо, але згодом вони почали протестувати проти зниження купівельної спроможності населення. Незважаючи на переважно мирний характер протестів, в Бельгії також не раз відбувалися зіткнення між учасниками виступів і поліцією. Багато було затримано.

«>

12.01.2019
20:45
Источник

Most Popular

To Top