Головні новини

У Білій Церкві намагалися викрасти дитину прямо з дитячого саду

В одному з дитячих садочків Білої Церкви (Київська область) намагалися вкрасти дитину. Про це повідомляється в групі «Київщина Новини» у Facebook.

Як зазначається, відбулося все у садочку №22. В одну з груп зайшла невідома жінка, представившись бабусею однієї з дівчаток, намагалася її забрати. Вихователька не повірила, тоді жінка набрала якийсь номер, і передала трубку вихователю, звідки невідомий голос сказав, що це дійсно бабуся, а мама не зможе сьогодні забрати дитину.

Вихователь насторожилася, так як вперше бачила жінку, а батьки не попереджали, що за дитиною прийде хтось з родичів. Тоді педагог покликала дівчинку, яка сказала, що невідому жінку бачить вперше.

Невідома намагалася довести дитині, що вона дійсно її бабуся, та просто її не пам’ятає, оскільки давно не бачила. Однак вихователь не повірила їй, відвела дитину в групу. А коли повернулася, невідомої вже не було.

Приїхали забирати дитину батьки були шоковані, зараз вони збираються писати заяву в поліцію. В правоохоронних органах, у свою чергу, зазначають, що це вже не перша спроба таким способом викрасти дитину.


«>

18.01.2019
19:16
Источник

Most Popular

To Top