Головні новини

У Дніпрі дитина отримала опіки в лікарні

У Дніпрі дитина отримала опіки на електрофорезі. Восьмирічний Гліб прийшов на чергову – вже сьому – процедуру електрофорезу. Це введення ліків за допомогою мінімального розряду струму. Її призначив для зміцнення емалі зубів стоматолог хлопчика. У фізкабінеті в цей раз Глібу було боляче

“Трошки пощипывало. А потім мене як струмом вдарило. Я наче заснув, і мене ніби розбудив хтось дуже сильно”, – ділиться Гліб Липський, потерпілий. Гліб каже, медсестрі не скаржився – посоромився. Вийшов з кабінету, і разом з батьками вже йшов додому, коли рука почала хворіти. Тоді на зап’ясті, куди прикладали електрод, і побачили опік. “Звичайно, прийшли в шок, як дитині це все прижигалось. Таке непередавано. Я таке жодної мами, ні тим більше – жодній дитині не можу побажати”, – говорить Юлія Липська, мама Гліба. Батьки з Глібом повернулися в лікарню. Показали опіки медсестрі.

“Я подивилася, у нього там були маленькі крапочки. Я дала рекомендації. Помазати “Пантенолом” і не накладати ніяких пов’язок. Ніяких претензій у мами дитини на той момент не було”, – говорить Наталія Сердюк, медсестра кабінету фізпроцедур. У лікарні кажуть, що щодня проводять до тридцяти процедур електрофорезу. І жодного разу проблем не виникало. Не могло бути і у випадку з Глібом, переконує керівник закладу. Каже, батьки повернулися тільки через кілька годин. І опік хлопець міг отримати де завгодно. “Така реакція на електрофорез неможлива.

Апарат повірено 5.11.2018, він повіряється раз в рік. Ми сьогодні знову зняли цей апарат, повезли в Держстандартметрологии, знову повірили, написано, що він в робочому стані, апарат заземлений”, – стверджує Тетяна Демешева, в. о. головного лікаря дитячої стоматологічної поліклініки. У лікарні проводять внутрішнє розслідування. Медсестру, яка проводила процедуру Глібу – відсторонили від роботи. Але до персоналу у батьків хлопця претензій немає. Хочуть, щоб медики оновили обладнання. Цього приладу вже більше тридцяти років. “Наших дітей лікують на жахливому обладнанні, просто огидно. І які б ні були професіонали лікарі – з таким обладнанням вони тільки будуть калічити наших дітей і нас, дорослих”, – впевнена Юлія Липська, мати Гліба.

“>

07.12.2018
20:58
Источник

Most Popular

To Top