Головні новини

У Дніпрі побилися біля офісу Кропу

В Дніпрі сьогодні під будівлею обласної організації КРІП несподівано почалися масові заворушення, які призвели до протистояння і запеклих сутичок.

Близько 11 години ранку в офісному центрі на вулиці Старокозацкой 58 відключили електрику. У цьому будинку окрім Дніпропетровської обласної організації партії КРІП знаходяться газета, телеканал, офіси громадських організацій та підприємств. державні установи.

За словами очевидців, які перебували в цьому приміщенні, вони почули специфічний запах, схожий на сльозогінний газ. Люди були евакуйовані з будівлі співробітниками поліції і ДСНС. Деякі співробітники спробували повернутися через чорний вхід, але їм не вдалося це зробити, так як офісний центр був оточений людьми в камуфляжній формі та масках. Вони заблокували доступ до приміщень, які були агресивно налаштовані і провокували сутички.

Під час протистояння всередині будівлі розпилювали невідомі газ, було чути їдкий запах гару. В ході заворушень відзначалися бійки, дісталося навіть журналістам, у співробітників поліції бризкали сльозогінним газом, повідомляє Відкритий.

Як з’ясувалося пізніше, 7 грудня в культурно-діловому центрі “Днепропресса” повинна була відбутися звітно-виборна конференція Ради адвокатів Дніпропетровщини. Однак до початку заходу під будівлею зібралися невідомі у балаклаві, а учасники конференції отримали повідомлення про зміну місця проведення. Збори перенесли в центр міста, в будівлю, де розташований офіс партії “Укроп”.

До моменту, коли адвокати стали з’їжджатися, офіс “Кропу” опинився в оточенні молодих людей спортивної статури, які заблокували вхід. Тут же поповзли чутки про те, що будівля “Кропу” захопили з-за того, що з партії вийшов міський голова Борис Філатов. Як з’ясувалося пізніше, до політичних розбірок все, що відбувається стосунку не мало.

“>

07.12.2018
17:56
Источник

Most Popular

To Top