Головні новини

У Дніпрі снігоприбиральна машина протаранила дві іномарки

12 січня на перехресті проспекту Дмитра Яворницького з вулицею Михайла Грушевського снігоприбиральна машина вдарила два автомобіля — Chevrolet і Mitsubishi. З-за аварії часом тут збирається пробка, тому, по можливості, будуйте свій маршрут інакше.

Про це повідомляє Інформатор.

Попередньо відомо, що і Chevrolet, Mitsubishi їхали по проспекту Яворницького в бік Барикадній, коли з боку вулиці В’ячеслава Липинського рухалася снігоприбиральна машина Ford.

Водії іномарок стверджують, що комунальники виїхали на перехрестя на свій червоний сигнал світлофора, з-за чого і сталося зіткнення. Але водій спецтехніки, в свою чергу, доводив, що рухався на «зелений».

Хто правий, хто винен — з’ясують правоохоронці. На місце аварії викликали «швидку допомогу», оскільки водій Mitsubishi отримав травми — від розбитого скла у нього подряпане обличчя і травмована рука. Медики надали йому першу допомогу, оскільки від подальшої госпіталізації чоловік відмовився. Поліцейські взяли під увагу можливість некоректної роботи світлофора, оскільки подібного роду аварії тут відбувалися не один раз.

У будь-якому випадку, будуть переглянуті всі записи з камер зовнішнього відеоспостереження, які «дивляться» на даний перехрестя.

«>

12.01.2019
11:33
Источник

Most Popular

To Top