Новини Донецька

У «ДНР» визнали, що в «республіці» великий дефіцит медпрацівників: понад 12 тисяч вакансій

У «ДНР» заявили, що дефіцит лікарів і середнього медичного персоналу становить майже 13 тисяч вакансій. Про це заявила так званий «міністр охорони здоров’я» «ДНР» Ольга Долгошапко в інтерв’ю сепаратистським ЗМІ.

«Дефіцит медичних кадрів по Республіці складає понад 5 тисяч лікарів. Що стосується середнього медичного персоналу – понад 7,5 тисячі осіб. Зараз наближається черговий випуск в медуніверситеті, але це всього 158 студентів-лікарів, 44 педіатра. Величезна нестача кадрів існує в районних і сільських лікарнях. У деяких районах ситуація ускладнюється ще й постійними обстрілами. І при цьому там немає житла для молодих спеціалістів», — зазначила вона.

За її словами, гостро проблема нестачі кадрів стоїть у віддалених районах.

Як повідомлялося раніше, лікарні ряду окупованих міст Донецької області відчувають серйозний кадровий голод. Зокрема, в Іловайські немає жодного педіатра і не вистачає лікарів вузької спеціалізації — батьки приходять з хворими дітьми ще до відкриття лікарні: годину стоять на морозі та ще близько 5 годин в черзі, перш ніж потрапити до єдиного лікаря-педіатра. Відчувають кадровий голод і лікарні в Макіївці, Горлівці, Кіровському, Шахтарську, Ясинуватій, Амвросіївському і Тельманівському районах.

Источник

Most Popular

To Top