Головні новини

У Києві компанія малолітніх руферів залізла на вершину Північного мосту

У суботу, 8 грудня, шість екстремалів забралися на Північний міст у Києві. Однак зі спуском у руферів виникли проблеми.

Шість хлопців (на вигляд підлітків) залізли на опору Північного мосту близько 14:30. Про це Інформатор повідомляє з місця події.

Небайдужі городяни викликали на міст поліцію. Побачивши екіпаж патрульних, група руферів сховалася в приміщення опори і стала вичікувати. Через деякий час поліцейські «погасили» мигалки і нібито поїхали з місця події. Помітивши, що правоохоронці пішли, екстремали почали свій спуск. Група хлопців благополучно спустилася по тросах і кинулася тікати по тротуару .

У поспіху руфери перелізли перила мосту і спустилися по конструкціях вниз. У цей момент до місця їх втечі під’їхав екіпаж патрульних. Але правоохоронці не встигли зловити хлопців на гарячому — ті благополучно зникли з очей. Поліцейські, поспілкувавшись з працюючими на мосту комунальниками, поїхали. Однак на цьому історія не закінчилася. Виявилося, що спустилися на землю тільки 5 з 6 руферів. Один хлопець з групи спускався останнім і рухався повільніше всіх. Ще на початку шляху він передумав лізти вниз і знову видерся на опору. Просидівши там хвилин 15, він знову зібрався з духом і почав спуск. В цей час вже почало вечоріти, пішов сніг і троси стали слизькими. Повільно горе-руфер все-таки благополучно спустився на тротуар мосту і відразу ж побіг у протилежний бік від тієї, куди раніше бігли його товариші. Хлопця ніхто не затримував.

У більшості випадків підлітки і навіть дорослі зовсім не уявляють наслідків таких екстремальних «забав». Далеко не всі юні руфери усвідомлюють, що прогулянка по даху або мостах дійсно може закінчитися трагічно. Інформатор закликає не намагатися повторювати такі «подвиги», адже вони нерідко закінчуються погано.

Шість екстремалів забралися на Північний міст у Києві

“>

08.12.2018
16:40
Источник

Most Popular

To Top