Головні новини

У Києві пранкери «розвели» людей, організувавши проплачений мітинг за неіснуючого кандидата

У Києві відбувся розіграш, подібний до того, що нещодавно трапився в Одесі. На столичний мітинг зібралися кілька десятків людей.

Все почалося кілька днів тому – в групах студентів в вайбере і на сайтах оголошень всім бажаючим пропонували «попрацювати» – постояти на мітингу. У деяких оголошеннях йшлося про підтримку якогось кандидата в президенти. Називалося навіть ім’я «кандидата» – Сергій Філатов. І охочих помітингувати за гроші не збентежило те, що такого кандидата у президенти України не існує

Коли біля пам’ятника Дюку зібрався натовп «мітингувальників», виявилося, що організатори не прийшли. По телефону вони спочатку радили присутніх… покататися на фунікулері. Потім в вайбер почали відповідати, що кандидат у президенти «провалився в люк і помер».

«Особливо засмучений був чоловік, який привів з собою 270 людей – адже за кожного залученого обіцяли премію», – пише 048.ua.

Як додає ТСН, у Києві стався подібний розіграш, на який зібралися кілька десятків людей. Цей пранк транслювали в інтернеті.

«>

12.02.2019
14:17
Источник

Most Popular

To Top