Головні новини

У Києві в Mister Cat чоловік отримав кулю з-за лезгинки

У неділю, 13 січня, в піцерії Mister Cat за адресою вулиця Срібнокільська, 3е стався конфлікт між двома компаніями. У чоловіка стріляли з травматичного пістолета.

Пригода сталася близько 6:40.

Як повідомили учасники конфлікту, їх компанія з чотирьох молодиків і дівчат відпочивала в піцерії. Один з них в розпал веселощів почав танцювати лезгинку прямо в закладі. Це дуже не сподобалося трьом чоловікам, які в цей момент були в піцерії. Коли «танцюрист» вийшов покурити, вони підійшли до нього і пред’явили претензії з приводу танцю. Між ними виник словесний конфлікт, який швидко переріс у бійку. Призвідники кілька разів вдарили хлопця, який танцював лезгинку, по обличчю і вибили йому зуб. На шум прибігли товариші потерпілого, після чого почалася масова бійка. У розпал бійки один з чоловіків дістав травматичний пістолет, спочатку зробив попереджувальний постріл, а потім вистрілив у спину «танцюристу». Після чого стріляв з товаришами спробували втекти з місця події.

Потерпілий хлопець зупинив машину патрульних поліцейських і розповів їм про подію. Копам вдалося затримати стрілка» по гарячих слідах. Він своєї провини не заперечує, але у нього своя версія того, що сталося. Чоловік підкреслив, що конфлікт між компаніями і справді був, але стався трохи по-іншому: під час танцю хлопець підійшов до їх компанії і почав ображати відпочивали чоловіків. Ті зробили йому зауваження, що спровокувало бійку. Пістолетом, за його словами, він скористався після того, як танцював хлопець дістав ніж.

В результаті бійки декілька людей отримали травми, а «танцюрист» — поранення з травматичного пістолета в область спини. На місці працювали кілька екіпажів патрульної поліції, «швидка» та слідчо-оперативна група. Деталі і винуватця пригоди встановить слідство.

«>

13.01.2019
09:48
Источник

Most Popular

To Top