Головні новини

У Києві відремонтують школу за 350 мільйонів

У Києві реконструкція одного навчального закладу обійдеться в 351 млн грн. Ремонтувати будуть школу №114 у Подільському районі.

Аукціон в тендері відбудеться 18 березня. КП «Київжитлоспецексплуатація» готове витратити 351 210 979 грн. Закінчити роботи мають до кінця 2020 року.

Згідно з технічним завданням, приміщення майстерні повністю розберуть і зроблять нову прибудову. Планують утеплити фасад та зробити теплоізоляцію стін підвалу. На першому поверсі хочуть облаштувати 2 класу на 20 та 25 дітей. В плані реконструкції зробити гардероб і медкабінет. Окрему увагу приділено пожежної безпеки.

На другому поверсі зроблять клас на 25 осіб і кабінет для вивчення іноземних мов. Також там обладнають бібліотеку. На третьому також буде навчальний клас на 25 осіб, кабінет для вивчення іноземних мов, кабінет біології, учительська, приймальня директора і його кабінет. На четвертому поверсі обладнали кабінет математики, хімії, фізики, інформатики, ще один навчальний клас та актовий зал.

Крім того, в тендері запланована купівля обладнання для спортзалу. У списку є легкоатлетичний, лижний, туристичний інвентар, тренажери, форма футбольна, баскетбольна і гандбольна. Також повністю облаштують їдальню.

«>

13.01.2019
09:17
Источник

Most Popular

To Top