Головні новини

У Києві знесуть кінотеатр «Загреб»

Постояннная комісія Київської міськради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення знести стару будівлю комунального кінотеатру «Загреб» в Голосіївському районі і рекомендувала затвердити його Київраді.

Про це повідомляє Вечірній Київ в середу, 13 лютого.

«Надати дозвіл комунальному підприємству КМДА Київкінофільм на знесення комплексу нежитлових будівель загальною площею 2554,6 кв. м на вул. Голосіївської, 116 у Голосіївському районі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва», – йдеться в проекті рішення.

Як повідомила директор Департаменту економіки і інвестицій КМДА Наталя Мельник, рішення носить організаційний характер і спрямоване на підготовку до проведення інвестиційного конкурсу й залучення інвестора для будівництва об’єкта громадського призначення за вказаною адресою.

«Після визначення переможця інвестиційного конкурсу та укладення з ним інвестиційного договору, відбудеться відшкодування інвестором вартості будівель. Була проведена оцінка їх вартості, і, відповідно до умов, які будуть в інвестиційному конкурсі, інвестор зобов’язаний передати у комунальну власність територіальної громади міста Києва ті площі, які є на сьогоднішній день у кінотеатрі «Загреб», у новому об’єкті, який буде побудований», – розповіла Наталія Мельник.

Також вона повідомила, що кінотеатр «Загреб» не включений в програму приватизації комунального майна, тому є можливість вільного відведення земельної ділянки.

«Затверджено Детальний план території, який дозволяє будувати на цій ділянці будівлі громадського призначення, в тому числі і кінотеатр. Тобто функціональне призначення буде збережено – це буде громадська будівля з приміщеннями кінотеатру», – пообіцяла Мельник.

«>

13.02.2019
21:45
Источник

Most Popular

To Top