Новини Донецька

У Краматорську і Слов’янську стартував проект тимчасового працевлаштування

Простір підтримки БФ «Карітас-Краматорськ» запрошує до участі в програмі «Гроші за роботу, яка передбачає тимчасове працевлаштування для осіб, готових виконувати суспільно значиму роботу. Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду в Фейсбуці.

Учасники програми будуть щомісяця отримувати компенсацію в розмірі 2500 гривень.

Містами реалізації соціального проекту стануть Краматорськ і Слов’янськ. Окремо буде розглядатися можливість створення умов для участі кандидатів з інших населених пунктів Донецької області (Олександрівський, Добропільський, Слов’янський, Костянтинівський, Покровський, Лиманський, Бахмутський райони).

Пріоритет надаватиметься кандидатам на працевлаштування (особам, готовим виконувати суспільно значиму роботу) серед ВПЛ і місцевих жителів, постраждалих від конфлікту, які відповідають наступним критеріям уразливості:

— представники багатодітних сімей;

— самотні батьки (матибатько), які виховують неповнолітніх дітей;

— люди з інвалідністю ІІІ групи, які не мають обмежень здоров’я для виконання фізичної роботи;

— особи, які опинилися в складних життєвих обставинах.

При цьому учасники програми не повинні перебувати на обліку в Державній службі зайнятості та отримувати допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Тривалість участі у програмі: 1-3 місяці.

Період виконання робіт: квітень — червень 2019 р.

З усіх питань про соціальну програму можна звертатися за номером «гарячої лінії»– 066 993 28 00. Відбір учасників відбуватиметься за результатами співбесід з фахівцями Кризового центру Карітас р. Краматорськ, вул. Південна, 9 р. Слов’янськ, вул. Учительська, 2А).

Источник

Most Popular

To Top