У Кремлі не виключають, що визнають «вибори» в «ДНР/ЛНР». Якщо правильно проголосують

У Кремлі заявили, що не виключають визнання результатів незаконних виборів в ОРДЛО за умови обрання тих, на кого поставили російські влади. Про це журналістам заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

Він відмовився прямо відповідати на запитання про можливість визнання Росією підсумків майбутніх незаконних виборів «ДНР/ЛНР», оскільки ще потрібно дочекатися підсумків голосування.

За його словами, для РФ «надзвичайно важливо», хто буде керувати фейковими «республіками». При цьому він визнав, що влада Росії мають вплив на ці маріонеткові освіти, але назвав це вплив не тотальним. «Москва, безумовно, має вплив на керівництво цих «республік», але воно не безмежне», — сказав Пєсков.

Як повідомлялося раніше, в ОРДЛО з подачі Кремля призначили псевдовыборы ватажків і «депутатів» на 11 листопада. У МЗС України заявили, що наміри окупаційної адміністрації РФ провести «позачергові вибори» на тимчасово окупованих територіях Донбасу грубо порушують зобов’язання Росії як підписанта Мінських домовленостей.

Світове співтовариство заявило про незаконність і невизнання виборів в терористичних республіках. Зокрема, спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер заявив, що вони нелегітимні і порушують логіку мінського процесу. Він пояснив, що мова йде про окупованих територіях, де відсутні базові умови безпеки. Крім того, вісім держав-членів РБ ООН оприлюднили спільну заяву, в якій засудили плани проведення на окупованих РФ територіях східної України так званих «виборів». Постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатре підкреслив, що Німеччина і Франція рішуче налаштовані підтримати суверенітет і територіальну цілісність України, і закликав «сепаратистів і Росію припинити підготовку до так званих виборів».

Источник

Most Popular

To Top