У Кремлі визнали, що повноформатної зустрічі Путіна і Трампа 11 листопада у Парижі не буде

У Кремлі визнали, що повноформатної зустрічі президента РФ Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа 11 листопада у Парижі не буде. Про це журналістам заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, — повідомляє УНІАН.

«В Парижі справді буде багато голів держав і урядів і така насичена порядок денний з точки зору церемоніальних і протокольних заходів, тому поки зійшлися на тому, що там буде важко зробити повноформатну зустріч, але вони так чи інакше перетнуться – Путін і Трамп, і домовляться, коли вони наступного разу зможуть зустрітися з тим, щоб докладно поговорити», — сказав Пєсков.

При цьому він не виключив, що така можливість може виникнути на полях саміту G20 в Аргентині, який відбудеться з 30 листопада по 1 грудня.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко також 11 листопада відвідає Париж з нагоди святкування 100-річчя закінчення Першої світової війни. 23 жовтня радник президента США з національної безпеки Джон Болтон повідомив про досягнення домовленості про проведення в Парижі 11 листопада зустрічі лідерів США та Росії. Раніше Пісків повідомляв, що така зустріч повинна стати «звіркою годин».

Источник

Most Popular

To Top