Головні новини

У Литві триває благодійний концерт в підтримку України: лише за першу годину зібрали 75 тисяч євро

Сьогодні за підтримки Національного Телебачення Литви проходить благодійний концерт в підтримку України.

Головна мета цього заходу – допомогти Україні в боротьбі з російською агресією. Кожен бажаючий житель Литви може подзвонити на спеціальний номер, тим самим пожертвувати українським воякам 2 євро. Концерт триває в ці хвилини. В Україні захід транслює телеканал «Прямий». «До перемоги – разом» — назва цього марафону.

За словами українського військового, волонтера, офіцера ЗСУ Мирослава Гая, це своєрідний національний збір грошей для української армії. У заході беруть участь міністри, волонтери, політики, громадські діячі Литви, закликають Російську Федерацію вивести війська з України. Прямі включення з Маріуполя, Авдіївки. Виступи зірок литовської естради.

Блогер розповідає, що тільки за першу годину зібрали 75 тисяч євро. Але головне, це не гроші. Найголовніше, це і дивовижна підтримка, і консолідація литовців допомоги Україні – це підтримка відчувається прямо через трансляцію телемосту. Ті слова, ті пісні, той високий рівень представництва – грандіозний концерт на кошти національного каналу Литви.

«>

12.01.2019
21:23
Источник

Most Popular

To Top