Головні новини

У Львівській обл. викрили директора підприємства у розкраданні грошей на ремонт доріг

Після цього чиновник намагався підкупити правоохоронців, щоб приховати факт розкрадання коштів

У Львівській обл. викрили на хабарі представників ТОВ «Галшляхбуд» і «Галицькі дороги», які підозрюються в розкраданні 245 тис. грн під час капітального ремонту автодороги в Дрогобицькому районі. Про це напередодні повідомив генпрокурор Юрій Луценко в Facebook.

«Прокуратурою Львівської області спільно з підрозділами Нацполиции припинили спробу надання неправомірної вигоди у 2 тис. дол співробітникам поліції за непритягнення до кримінальної відповідальності ділків ТОВ «Галшляхбуд» і «Галицькі дороги», які підозрюються в розкраданні 245 тис. грн під час капітального ремонту автодороги в Дрогобицькому районі Львівщини», — написав Луценко.

У той же час прес-служба прокуратури Львівської обл. уточнила, що чиновники намагалися підкупити правоохоронців, щоб приховати розкрадання коштів на ремонт доріг.

Львівські правоохоронці викрили директора одного з підприємств Львівщини при спробі надання неправомірної вигоди.

«Чоловік намагався надати неправомірна вимога працівникам Управління захисту економіки за непритягнення до кримінальної відповідальності за фактом розкрадання коштів місцевого бюджету в сумі 245,5 тис. грн., призначених для проведення робіт по капітальному ремонту доріг на Львівщині, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 ч. 1 ст. 366 КК України», — йдеться в повідомленні.

Директора підприємства затримано в порядку ст. 208 КПК України.

В даний час вирішується питання про оголошення останньому підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, а також обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

«>

12.01.2019
08:13
Источник

Most Popular

To Top