Новини Донецька

У Маріуполі ліквідовано наркоточка з місячним оборотом більш ніж 300 тисяч гривень

Точка продажу наркотиків з місячним оборотом більш ніж 300 тисяч гривень ліквідована в Маріуполі, — повідомляє відділ комунікації ГУ НП в Донецькій області.

Кілька місяців оперативники розробляли функціонування на території промислового міста наркосети, яку організував житель Приморського району, 1958 року народження. Чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності, раніше входив до злочинної групи, а також вважається так званим » кримінальним авторитетом.

Останнім часом він зайнявся наркобізнесом, поставляючи «шишки» конопель та амфетамін строго обмеженому колу осіб Продавав майже вдвічі дешевше, ніж на «чорному ринку», щоб не втрачати «клієнтів». Наприклад, 1 грам продуктів наркорастений коштував 100 гривень, в той час, коли інші наркоторговці просили за товар 300-350 гривень. Амфетамін потрапляв в руки наркозалежних за 350 гривень, в той же час його звичайна ціна — 500-600 гривень за грам. Таким чином грошове звернення злочинця становило майже 350 000 гривень в місяць.

Домовленості проходили по телефону з використанням елементів шифрування, а сама операція — вдома. Іноді сбытчик самостійно розвозив «замовлення».

Поліцейські провели ряд оперативних заходів, здійснили контрольні закупівлі, після чого зловмисник був викритий, а за місцем його проживання проведено обшук. Вилучено 1 кг продуктів коноплі, 30 грамів амфетаміну, гроші, отримані від збуту, а також більше 40 патронів. Докази його злочинної діяльності складають базу відкритого за фактом кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 «Незаконний збут наркотичних засобів» Кримінального кодексу України.

Вчора судом підслідному обрано запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою вийти під заставу в мільйон гривень.

Источник

Most Popular

To Top