Новини Донецька

У Маріуполі прикордонники і військовослужбовці ВМС провели акцію підтримки утримуваних в РФ моряків

Акцію підтримки полонених українських моряків провели на причалі Маріупольського порту військовослужбовці Державної прикордонної служби та Військово-Морських Сил. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Військові капелани провели молебень за підтримання бойового духу незламного полонених моряків, здоров’я всіх воїнів України та їх повернення на Батьківщину.

«Прикордонники Маріупольського загону морської охорони, Донецького загону і військовослужбовці Військово-Морських Сил приєднуються до Всеукраїнської акції на підтримку полонених побратимів! Хлопці, ви справжній приклад патріотизму і відваги, з вами непорушна віра і сила. Разом переможемо! Слава Україні — Героям слава!», — пролунало з вуст військовослужбовців, які виконують завдання в районі операції Об’єднаних сил.

Раніше повідомлялося, що 25 листопада Росія із застосуванням зброї захопила в нейтральних водах українські військові катери «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу», на борту яких було 24 українця. Їх звинуватили в порушенні державного кордону, заарештували і вивезли з Керчі в Москву.

Україна розцінила це як акт військової агресії і у відповідь ввела військовий стан у 10 прикордонних областях до 26 грудня 2018 року.

Источник

Most Popular

To Top