Новини Донецька

У Маріуполі стартує навчальний бізнесу проект «Розумний вулик»

Офіційне відкриття проекту «Розумний вулик»/Smart Hive відбудеться у Маріуполі 13 лютого. Про це повідомляється на сторінці проекту.

Міжнародний проект з бізнес-освіти відкриє панельна дискусія «Підприємництво в Маріуполі — створення можливостей для молоді та ВПЛ».

Організатор дискусії – громадська організація «Місто змін» спільно з регіональним навчальним центром бізнес-навичок «Приазов’я» при Приазовському державному технічному університеті за фінансової підтримки компанії GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit), яка належить уряду Німеччини.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності підприємницького сегмента громади Маріуполя про практики ведення бізнесу в сучасних умовах, сприяння просуванню брендів місцевих виробників і налагодження міжнародного співробітництва.

Діяльність проекту «Розумний вулик»/Smart Hive розрахована на 6 місяців і запроваджується для таких груп населення: учні шкіл та коледжів у віці 14-18 років, студенти вузів Маріуполя, діючі підприємці та підприємці, які втратили свій бізнес.

В рамках створення платформи для навчання молодих підприємців: учасники проекту будуть розвивати такі навички, як креативне мислення, командна робота, управління фінансами і проектами, стратегія розвитку нового бізнесу, відродження або переформатування старого бізнесу.

Зареєструватися для участі в проекті можна тут.

Источник

Most Popular

To Top