Головні новини

У мережі показали, як екс-командир “Торнадо” Онищенко б’є себе в камері чоботом

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби опублікувала в мережі відео, на якому колишній командир роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» Руслан Онищенко в тюремній камері б’є себе черевиком по голові.

 

Тим самим правоохоронці спростували заяву народного депутата Юрія Кармазіна про те, що в День Збройних сил в колонії намагалися задушити екс-командира «Торнадо». За його словами, екс-торнадовца били близько 10 чоловік в масках, після чого на шиї залишився слід від палиці 15 см, на ногах — рани завдовжки до 40 см, і сліди від побоїв кийком по голові — три яскраво виражені борозни.

7 серпня колишні бійці роти «Торнадо» влаштували бунт в Лук’янівському СІЗО. Після цього трьох ув’язнених, включаючи Онищенко, перевезли в інші пенітенціарні установи в Київській області. В т. ч. він був етапований в Білоцерківську виправну колонію, а потім — у Темнівську виправну колонію № 100 Харківської області.

Бійців батальйону «Торнадо» затримали в 2015-2016 роках, звинувативши їх у викраданнях, тортурах, вбивствах жителів Луганської області.

“>

07.12.2018
21:38
Источник

Most Popular

To Top