У Мін’юсті назвали суму заборгованості по зарплаті за виконавчими виробництвам

Заборгованість по виплаті заробітної плати в Україні на сьогоднішній день за виконавчими виробництвам становить близько 500 млн грн. Про це заявив директор департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Олексій Воробйов на прес-конференції в Києві в четвер, — повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«На даний момент у нас виконавчих проваджень по стягненню заборгованості по заробітній платі на суму понад 500 млн грн», — сказав він.

При цьому він підкреслив, що цифра постійно змінюється, так як виконавчі провадження виконуються. За його словами, відзначається тенденція зменшення боргів з виплати зарплати. «В даний час стягнули 388 млн грн», — сказав він.

Що стосується боргів по виплаті зарплати перед працівниками вугільної галузі, то, як підкреслив А. Воробйов, у виконанні перебуває 306 виробництв на загальну суму 9,5 млн грн.

«Всього у нас на 500 млн стягнень, а тут 9 млн. тобто, можна сказати, що в частині заборгованості по зарплаті в цілому заборгованість перед шахтарями становить незначну кількість», — підкреслив він.

Источник

Most Popular

To Top