Новини Донецька

У Мирнограде підліток впав з даху недобудови, знімаючи селфи на мобільник

Чотирнадцятирічний житель Мирнограда отримав множинні травми і переломи в результаті падіння з даху недобудованої будівлі увечері в неділю, 10 лютого, — передає ТК «Орбіта».

Піднявшись на дах недобудованого дев’ятиповерхового (за фактом – п’ятиповерхового) будівлі в мікрорайоні «Східний» «пофотографуватися», підліток оступився і впав.

За словами заступника начальника Мирноградского відділення Покровського відділу поліції, майора поліції Сергія Кушніра, хлопчик знаходився на даху разом з чотирма іншими підлітками. Його не штовхали, стався нещасний випадок. Інформація про подію було внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень громадян Мирноградского відділення поліції.

Поліції належить з’ясувати, чому неповнолітні опинилися в кинутої п’ятиповерхівці. Раніше в цьому приміщенні вікна та двері першого поверху були закладені цеглою, однак, за словами підлітків, вони без праці проникли всередину через розібраний під’їзний вхід.

Потерпілий знаходиться в травматологічному відділенні Мирноградской ЦМЛ. Як повідомив лікар-травматолог Анатолій Фіщук, який оперував хлопчика, його стан оцінюється як стабільний середньої тяжкості. Необхідну допомогу і лікування підліток отримує в повному обсязі».

«Ми зібралися погуляти, але було нудно, піти було нікуди, тоді і виникла ідея піднятися в недобудований будинок. Це було між 20 та 21 годинами. Всередині будівлі ми хотіли посидіти, поговорити. А потім піднялися на дах. Я і інші хлопці встигли перестрибнути через щілину між будинками. Він теж хотів переступити, але відволікся на телефон і зісковзнув вниз. Я вже був на іншому будинку, почув звук падіння і крики хлопців. Він падав між стінами, намагався якось зачепитися, втриматися, і цим пом’якшив падіння. Дуже шкода, що так сталося. Так, нам у школі розповідали про небезпеку таких будівель, але ми і не думали, що таке могло статися з нами», — розповів учень 9-го класу, однокласник потерпілого.

За словами мера Мирнограда Олександра Брыкалова, в 2016-2018 роках був проведений моніторинг об’єктів незавершеного будівництва, а також спільно з фахівцями ДСНС виконано ряд заходів, щоб не допустити потрапляння людей всередину.

«На жаль, закладені дверні та віконні прорізи були вибиті. Відповідно, ми знову будемо змушені зайнятися цим питанням, провести аналіз, що потрібно зробити, щоб виключити потрапляння на ці об’єкти людей», — прокоментував Брыкалов.

Источник

Most Popular

To Top